Home / STUDIUM A KARIÉRA / Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická / Student láká

Kontakt

Univerzita Pardubice
Fakulta chemicko-technologická
Studentská 573
532 10 Pardubice
 
tel: 466 037 294, 466 036 111 (spojovatelky)

dekanat.fchtSPAMFILTER@upce.cz
www.upce.cz/fcht

 

studijni.fchtSPAMFILTER@upce.cz
Mám zájem ...

Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická

Historicky nejstarší fakulta univerzity, Fakulta chemicko-technologická, je fakultou s pětapadesátiletou tradicí a vysokým kreditem v České republice i zahraničí. Vyspěla ve významné centrum výuky chemie a technické chemie, materiálového inženýrství, chemických technologií, ale i biologických a biologicko-chemických oborů, manažerských a řídících procesů.

Více informací o studijních programech naleznete zde.

Dny otevřených dveří: ANO
Možnost ubytování: ANO
Možnost stravování: ANO
Možnost stipendia: ANO
Možnost výměnných pobytů: ANO
Spolupráce se zaměstnavateli: ANO
Mimoškolní činnost: ANO

Student láká

Jindřich Kára, student UPCE

Po ukončení bakalářského studia chemie na Pardubické univerzitě jsem začal hledat práci. Jedna z firem, které jsem navštívil, byla také pardubická chemička Synthesia. Zde mi byl představen Absolventský program, který mne velmi zaujal. Jedná se o..

roční kolečko po firmě, kdy je člověk připravován na nějakou vytipovanou pozici a projde si různé úseky, které jsou nějak spojeny s plánovanou pozici. S tím, že toto kolečko je velmi variabilní a pokud má člověk zájem o nějakou určitou část firmy, kterou by rád navštívil, tak se dá velmi dobře s garantem domluvit. Po roce, pokud se člověk osvědčí, je s ním podepsána smlouva na další období, nyní již na pevnou pozici. U mne však nastala situace, kdy jsem zjistil, že mi plánovaná pozice příliš nevyhovuje a hodil bych se na jinou pozici. Velmi pozitivně tedy hodnotím flexibilitu tohoto programu, protože během krátké doby byl zbytek programu kompletně předělán a já jsem dostal možnost pokračovat na novém místě. A zde jsem také spokojeně zůstal.