Home / STUDIUM A KARIÉRA / Contipro Group s.r.o.

Kontakt

Dolní Dobrouč 401

561 02 Ústí nad Orlicí

Tel: +420 465 519 530

infoSPAMFILTER@contipro.com
www.contipro.cz

 

Mám zájem ...

Contipro Group s.r.o.

Firma Contipro se zabývá výzkumem a vývojem v oblasti aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Svým zaměřením, kvalitou produkce a vývojem se firma stala jedním z předních celosvětových producentů kyseliny hyaluronové a látek z ní odvozených. 

Další info o firmě   sipka

V jednotlivých firmách holdingu jsou zastoupeny firmy Contipro Pharma s.r.o., jejíž oblast působení je zejména výroba aktivních látek pro farmaceutický průmysl a finálních produktů z kyseliny hyaluronové. Dále v holdingu působí firma Contipro Biotech s.r.o., která se věnuje zejména výrobě látek pro kosmetický průmysl v oblasti efektu proti stárnutí pokožky. Celý holding zastřešuje mateřská firma Contipro Group s.r.o., která zodpovídá za veškerý obchodní činnost.

Holding Contipro spolupracuje i s akademickou sférou. Firma se rovněž věnuje podpoře a rozvoji vědeckých talentů v rámci programu FYBICH. Výzkumná aktivita se věnuje produktům odvozených z kyseliny hyaluronové, tkáňovému inženýrství či vývoj nosičů pro cílenou distribuci látek.

Dny otevřených dveří: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO
Nabídka volných míst

Brigáda - lisování kalu Dolní Dobrouč
Konstruktér Dolní Dobrouč
Laborant pro skupinu modifikace Dolní Dobrouč
Operátor destilace lihu Dolní Dobrouč

další volná místa