Home / STUDIUM A KARIÉRA / Contipro Group s.r.o. / Laborant pro skupinu organických syntéz

Kontakt

Dolní Dobrouč 401

561 02 Ústí nad Orlicí

Tel: +420 465 519 530

infoSPAMFILTER@contipro.com
www.contipro.cz

Contipro Group s.r.o.

Firma Contipro se zabývá výzkumem a vývojem v oblasti aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Svým zaměřením, kvalitou produkce a vývojem se firma stala jedním z předních celosvětových producentů kyseliny hyaluronové a látek z ní odvozených.

Další info o firmě   sipka

V jednotlivých firmách holdingu jsou zastoupeny firmy Contipro Pharma s.r.o., jejíž oblast působení je zejména výroba aktivních látek pro farmaceutický průmysl a finálních produktů z kyseliny hyaluronové. Dále v holdingu působí firma Contipro Biotech s.r.o., která se věnuje zejména výrobě látek pro kosmetický průmysl v oblasti efektu proti stárnutí pokožky. Celý holding zastřešuje mateřská firma Contipro Group s.r.o., která zodpovídá za veškerý obchodní činnost.

Holding Contipro spolupracuje i s akademickou sférou. Firma se rovněž věnuje podpoře a rozvoji vědeckých talentů v rámci programu FYBICH. Výzkumná aktivita se věnuje produktům odvozených z kyseliny hyaluronové, tkáňovému inženýrství či vývoj nosičů pro cílenou distribuci látek.

Dny otevřených dveří: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Laborant pro skupinu organických syntéz

místo působnosti: Dolní Dobrouč
Pracovní náplň

Optimalizace reakčních podmínek
Vývoj nových výrobků a modifikace biopolymeru
Organizace a řízení prací v chemické laboratoři
Nákup chemických a náhradních dílů pro středisko chemické výroby
Pečlivé vedení laboratorních záznamů a běžné laboratorní administrativy

Požadujeme

VŠ nebo SŠ chemického směru, ideálně se zaměřením na organickou chemii, polymerní chemii nebo materiálovou chemii
Znalost organické nebo polymerní chemie
Znalost praxe v laboratoři výhodou, manuální zručnost
Znalost práce na PC s programy MS Office
Schopnost čelit stresovým situacím,
Pečlivost, samostatnost, týmový duch

Nabízíme

Svým zaměstnancům nabízíme zajímavé finanční odměny a řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů. Mezi ty klíčové patří:

Nadprůměrná mzda vázaná na individuální výkon
Pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit
Pět týdnů placené dovolené
Roční prémie za hospodaření holdingu
Prémie 12.000 Kč při plném čerpání pracovní doby
Možnost rychlého kariérního růstu
Stabilizační firemní byty, pomoc při zajištění ubytování a půjčky na pořízení vlastního bydlení
Firemní školka
Finanční podpora vzdělávání a osobního rozvoje
Firemní stravování s příspěvkem
Pro klíčové pracovníky také služební automobily pro soukromé užití
Špičkové technologické vybavení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Práci ve velice čistém regionu s jedním z nejnižších životních nákladů v ČR...

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)