Home / STUDIUM A KARIÉRA / Synthesia, a.s. / Manažer Údržby

Kontakt

Semtín 103, Pardubice 53002
Tel: 466 82 1111

infoSPAMFILTER@synthesia.eu
www.synthesia.eu

Nábor nových zaměstnanců

Tel.: 466 82 4354

zamestnaniSPAMFILTER@synthesia.eu

Synthesia, a.s.

Přední evropský výrobce kvalifikované chemie pro výrobce z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barev pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl, farmaceutické koncerny, zbrojařské firmy, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti zemědělství.

Počet zaměstnanců: Synthesia 1640, dceřiná společnost VUOS 216, dceřiná společnost COC 14
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Možnost stipendia: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Manažer Údržby

místo působnosti:

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s více než devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 630 zaměstnanců. Zároveň jsme členem koncernu AGROFERT, a. s. Nyní hledáme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň
  • Příprava, realizace, hodnocení údržby ve výrobním podniku
  • Obchodní zajištění realizace (spolupráce při výběru partnerů, uzavření obchodních smluv, kontrola plnění smluv, převzetí plnění smluv, finanční vypořádání)
  • Řízení techniků i výkonných pracovníků údržby
  • Schopnost plánování údržby
  • Zajišťování případného reklamačního řízení

Požadujeme
  • Min. vzdělání ÚSO technického směru, VŠ výhodou
  • Praxe alespoň 8 let výhodou
  • Dobrý zdravotní stav
  • Schopnost řídit větší počet zaměstnanců
  • Dobré komunikační vlastnosti
  • Zalost cizího jazyka v úrovni B1 ( AJ,NJ)

Nabízíme
  • pestrou pracovní činnost
  • mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
  • zaškolení na pracovišti
  • dodatková dovolená, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
  • pracovnělékařská péče
  • široké vzdělávací příležitosti

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 486

odpověd na nabídku