Home / STUDIUM A KARIÉRA / Synthesia, a.s. / Blog

Kontakt

Semtín 103, Pardubice 53002
Tel: 466 82 1111

infoSPAMFILTER@synthesia.eu
www.synthesia.eu

 

Nábor nových zaměstnanců

Tel.: 466 82 4354

zamestnaniSPAMFILTER@synthesia.eu
Mám zájem ...

Synthesia, a.s.

Přední evropský výrobce kvalifikované chemie pro výrobce z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barev pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl, farmaceutické koncerny, zbrojařské firmy, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti zemědělství.

Obrat za minulý rok: 3 200 000 000 Kč
Počet zaměstnanců: Synthesia 1640, dceřiná společnost VUOS 216, dceřiná společnost COC 14
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Možnost stipendia: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO

Blog

Jindřich Kára, student UPCE

Po ukončení bakalářského studia chemie na Pardubické univerzitě jsem začal hledat práci. Jedna z firem, které jsem navštívil, byla také pardubická chemička Synthesia. Zde mi byl představen Absolventský program, který mne velmi zaujal. Jedná se o

roční kolečko po firmě, kdy je člověk připravován na nějakou vytipovanou pozici a projde si různé úseky, které jsou nějak spojeny s plánovanou pozici. S tím, že toto kolečko je velmi variabilní a pokud má člověk zájem o nějakou určitou část firmy, kterou by rád navštívil, tak se dá velmi dobře s garantem domluvit. Po roce, pokud se člověk osvědčí, je s ním podepsána smlouva na další období, nyní již na pevnou pozici. U mne však nastala situace, kdy jsem zjistil, že mi plánovaná pozice příliš nevyhovuje a hodil bych se na jinou pozici. Velmi pozitivně tedy hodnotím flexibilitu tohoto programu, protože během krátké doby byl zbytek programu kompletně předělán a já jsem dostal možnost pokračovat na novém místě. A zde jsem také spokojeně zůstal.