Home / STUDIUM A KARIÉRA / Synthesia, a.s. / Manažer nechemického nákupu

Kontakt

Semtín 103, Pardubice 53002
Tel: 466 82 1111

infoSPAMFILTER@synthesia.eu
www.synthesia.eu

Nábor nových zaměstnanců

Tel.: 466 82 4354

zamestnaniSPAMFILTER@synthesia.eu

Synthesia, a.s.

Přední evropský výrobce kvalifikované chemie pro výrobce z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barev pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl, farmaceutické koncerny, zbrojařské firmy, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti zemědělství.

Obrat za minulý rok: 3 200 000 000 Kč
Počet zaměstnanců: Synthesia 1640, dceřiná společnost VUOS 216, dceřiná společnost COC 14
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Možnost stipendia: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

Manažer nechemického nákupu

místo působnosti: Pardubice - Semtín

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s více než devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 700 zaměstnanců. Zároveň plně využíváme synergií z našeho příslušenství ke skupině Agrofert Holding, a.s.

Pracovní náplň
  • vedení týmu nákupčích
  • tvorba strategií nákupu nechemického materiálu a služeb
  • tvorba a řízení procesů nákupu od požadavku přes výběr dodavatele až po schvalovací proces
  • vedení samostatných obchodních jednání s významnými dodavateli
  • řešení operativních problémů v oblasti dodávek nechemických materiálů a služeb

Požadujeme
  • VŠ vzdělání ekonomického / technického směru
  • praxe v oblasti nákupu výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC (znalost SAP výhodou)
  • jazykové znalosti

    - anglický jazyk na úrovni samostatného obchodního jednání (nutné)

  • dobré komunikační a organizační dovednosti, profesionální vystupování, dobré vyjednávací schopnosti
  • iniciativa a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita, loajalita a asertivita
  • důsledný a zodpovědný přístup
  • koncepční myšlení

Nabízíme
  • pestrou pracovní činnost
  • rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
  • prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
  • široké vzdělávací příležitosti
  • komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce v Pardubicích
  • nástup možný v nejbližším termínu

pracovní vztah: pracovní smlouva
úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 599