Home / STUDIUM A KARIÉRA / Synthesia, a.s. / KONTROLOR/-KA KVALITY (QA) pro Synthesia, a.s.

Kontakt

Semtín 103, Pardubice 53002
Tel: 466 82 1111

infoSPAMFILTER@synthesia.eu
www.synthesia.eu

Nábor nových zaměstnanců

Tel.: 466 82 4354

zamestnaniSPAMFILTER@synthesia.eu

Synthesia, a.s.

Přední evropský výrobce kvalifikované chemie pro výrobce z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barev pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl, farmaceutické koncerny, zbrojařské firmy, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti zemědělství.

Počet zaměstnanců: Synthesia 1640, dceřiná společnost VUOS 216, dceřiná společnost COC 14
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Možnost stipendia: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

KONTROLOR/-KA KVALITY (QA) pro Synthesia, a.s.

místo působnosti: Pardubice - Semtín

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s téměř devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 900 zaměstnanců. Zároveň jsme členem skupiny Agrofert Holding, a.s. Nyní hledáme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň
  • Řešení stanovených úkolů při řízení procesů managementu kvality v organizaci.
  • Spolupráce při tvorbě interních směrnic a norem kvality a kontrola jejich dodržování.
  • Podíl na procesu budování, udržování a rozvoji systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů v úseku NCL Nitroceluloza.
  • Zpracovávání postupů kontroly a zkoušek dle instrukcí nadřízeného pracovníka.
  • Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly.
  • Provádění pravidelných interních auditů dle požadavků norem ISO nebo odvětvových standardů na úseku Organická chemie.
  • Analýza ztrát a neshod v procesech, jichž je účasten, podávání vlastních návrhů na zlepšení.
  • Analýza a podávání návrhů na opatření na základě zjištění spokojenosti zákazníků.
  • Podíl na řízení neshodného produktu, nápravná a preventivní opatření.
  • Jednání s dodavateli a dalšími subjekty.
  • Předávání podkladů, zpráv, reportů pro vedení úseku kvality a vedení organizace.
  • Spolupráce s ostatními útvary na pracovišti.

Požadujeme
  • Z KVALIFIKAČNÍCH A ODBORNÝCH POŽADAVKŮ BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT:
  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie
  • znalost systému kvality ISO a SVP
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office, internet (SAP, Lotus Notes výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jzyka
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič Z POHLEDU OSOBNOSTNÍCH PŘEDPOKLADŮ HLEDÁME OSOBNOST:
  • průbojnou a komunikativní
  • schopnou diplomatického prosazení se
  • iniciativní a konstruktivně přistupující k řešení problémů
  • schopnou stanovit si priority a pracovat samostatně
  • pečlivou
  • mající důsledný a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
  • s pozitivním myšlením
  • ochotnou učit se novým věcem

Nabízíme
  • možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
  • prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
  • komplexní systém zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, závodní stravování, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, atd.)
  • místo výkonu práce v Pardubicích – Semtíně
  • nástup možný ihned, případně dle dohody

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 256