Home / STUDIUM A KARIÉRA / Synthesia, a.s. / Ekonom/-ka odd. Koordinace a plánu

Kontakt

Semtín 103, Pardubice 53002
Tel: 466 82 1111

infoSPAMFILTER@synthesia.eu
www.synthesia.eu

Nábor nových zaměstnanců

Tel.: 466 82 4354

zamestnaniSPAMFILTER@synthesia.eu

Synthesia, a.s.

Přední evropský výrobce kvalifikované chemie pro výrobce z odvětví nátěrových hmot a tiskových barev, barev pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl, farmaceutické koncerny, zbrojařské firmy, producenty kosmetiky, či podniky z oblasti zemědělství.

Počet zaměstnanců: Synthesia 1640, dceřiná společnost VUOS 216, dceřiná společnost COC 14
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Možnost stipendia: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Ekonom/-ka odd. Koordinace a plánu

místo působnosti: Pardubice

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s více než devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 630 zaměstnanců. Zároveň jsme členem koncernu AGROFERT, a. s. Nyní hledáme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň
  • Analýzy hospodaření, zpracování controllingových reportingů
  • Zpracování kalkulací, rozpočtů, plánů a vyhodnocování jejich plnění
  • Koordinace zpracování podkladů v oblasti podnikového plánování
  • Ekonomické modelování - zpracování podkladů pro rozhodování
  • Zpracování strategického plánu
  • Zpracování podkladů pro vyhodnocování investičních projektů

Požadujeme
  • ÚSO/VŠ ekonomického směru
  • výhodou praxe na obdobné pozici, případně zpracování rozpočtů a kalkulací
  • výhodou znalost z oblasti podnikové ekonomiky
  • výhodou orientace v chemické výrobě
  • dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně i v týmu
  • orientace v daňové a účetní legislativě
  • výhodou je znalost SAP R/3
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme
  • pestrou pracovní činnost
  • mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
  • zaškolení na pracovišti
  • dodatková dovolená, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
  • pracovnělékařská péče
  • široké vzdělávací příležitosti

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
číslo nabídky: 1926

odpověd na nabídku