Home / STUDIUM A KARIÉRA / BorsodChem MCHZ, s.r.o.

Kontakt

Chemická 1/2039
709 03 Ostrava

Tel.: 596 641 111

postaSPAMFILTER@bc-mchz.cz

 

Personální oddělení:

Mgr. Alexandra Pánková, tel.: 596 642 401, 602 565 415

alexandra.pankovaSPAMFILTER@bc-mchz.cz
Mám zájem ...

BorsodChem MCHZ, s.r.o.

Společnost BorsodChem MCHZ, s.r.o., v dnešní podobě navazuje na tradiční chemické výroby, jejichž vznik se datuje již do r. 1927. Společnost BorsodChem MCHZ, s.r.o., jako člen skupiny BorsodChem, podporuje realizaci polyurethanové strategie mateřské společnosti BorsodChem Rt. svými navazujícími výrobky a službami, vyvíjí a provozuje moderní, ekonomicky efektivní, životní prostředí nezatěžující a bezpečné technologie, které přispívají k ziskovosti skupiny BorsodChem.  V únoru 2011 získala celá skupina  BorsodChem nového strategického majitele  - Wanhua Industrial Group.

Další info o firmě   sipka

Firma vlastní technologie a know-how výroby klíčových produktů a je schopna je dále rozvíjet. Licence na technologii výroby anilinu byla prodána do Japonska, kde úspěšně provozují dvě velkokapacitní jednotky. Více než desetina světové produkce anilinu je dnes vyráběna podle licence BorsodChem MCHZ, s.r.o.

Společnost se v současné době zaměřuje na posílení surovinových vazeb ve skupině BorsodChem v souladu se strategickým záměrem investiční skupiny posílit svou pozici na trhu polyuretanů. Současně udržuje a rozvíjí portfolio malotonážních produktů speciální aminové chemie.

Obrat za minulý rok: 5 200 000 000 Kč
Počet zaměstnanců: 351
Nabídka volných míst

Chemik Ostrava