Home / STUDIUM A KARIÉRA / Unipetrol, a.s. / Administrativní pracovník

Kontakt

Na Pankráci 127
140 00 Praha 4

Tel.: 225 001 444

infoSPAMFILTER@unipetrol.cz
www.unipetrol.cz

Personální oddělení:

Pro lokalitu Praha (Unipetrol, Benzina): job-praha@unipetrol.cz

Pro lokalitu Litvínov (Unipetrol RPA, Unipetrol Doprava, Unipetrol Services): job-litvinov@unipetrol.cz

Pro lokalitu Pardubice (Paramo): job-pardubice@unipetrol.cz

job-prahaSPAMFILTER@unipetrol.cz

Unipetrol, a.s.

Vedoucí skupina v oblasti zpracování ropy a petrochemie v ČR, jeden z hlavních hráčů ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen.

Počet zaměstnanců: 4000
Dny otevřených dveří: ANO
Možnost stipendia: ANO
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Administrativní pracovník

místo působnosti: Praha
Pracovní náplň
  • Kontaktování stávajících zákazníků s cílem zajištění kvalitního servisu
  • Zadávání cenových podmínek do SAP, kontrola správnosti údajů
  • Vyhledávání a zpracovávání podkladů pro veřejné zakázky
  • Archivování dokladů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zpracování smluv

Požadujeme
  • SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • Uživatelské znalosti MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), SAP
  • Organizační schopnosti, komunikativnost
  • Loajalitu, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Základy anglického jazyka

Nabízíme
  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)