Home / STUDIUM A KARIÉRA / PRECHEZA a.s. / STROJNÍ PROJEKTANT

Kontakt

Nábřeží Dr.E.Beneše 24
751 62  Přerov

Tel.: 581 252 111

prechezaSPAMFILTER@precheza.cz
www.precheza.cz

oddělení Personalistika

Tel.: 581 252 725

personalistikaSPAMFILTER@precheza.cz

PRECHEZA a.s.

Akciová společnost PRECHEZA se sídlem v Přerově má více než stoletou tradici, zejména ve výrobě anorganických chemických produktů. Je největším výrobcem á dodavatelem anorganických pigmentů v ČR, jedním ze tří výrobců titanové běloby v rámci zemí CEFTA a vývozcem technologického know how.
Výzkumné, vývojové a aplikační požadavky kladené na naše výrobky řeší naše dceřinná společnost České technologické centrum pro anorganické pigmenty.

Počet zaměstnanců: 600
Dny otevřených dveří: ANO
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

STROJNÍ PROJEKTANT

místo působnosti: Přerov

Společnost Precheza, a.s. přijme do hlavního pracovního poměru strojního projektanta.

Pracovní náplň
  • - vypracovávání techenologických dokumentů, - spolupráce na přípravě rekonstrukcí a modernizací výrobního zařízení - projektová příprava chemických výrob v technologické oblasti; - zajišťování podkladů pro poptávky strojního zařízení pro nové výrobní technologie; - zpracování zadání staveb - vyhotovovávní procesních schémat výroby, potrubních a přístrojových diagramů, v souladu s mezinárodními normami (DIN, ISO);

Požadujeme
  • - VŠ technického směru - znalost práce v programu AutoCAD - samostatnost, svědomitost, analytické myšlení - autorizace v oboru vítána

Nabízíme
  • - profesní rozvoj - seberealizaci - výhody sociálního programu

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 547

odpověd na nabídku