Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lučební závody DRASLOVKA a.s. Kolín / Specialista investic

Kontakt

Havlíčkova 605

280 99 Kolín IV

draslovkaSPAMFILTER@draslovka.cz
www.draslovka.cz

Telefonní ústředna

tel: 321 335 111

Lučební závody DRASLOVKA a.s. Kolín

V současnosti tvoří hlavní výrobní program firmy výroba syntetického kyanovodíku/HCN a jeho zpracování do 3 nosných produktů: kyanid sodný/NaCN – pro těžbu zlata a galvanotechniku, acetonkyanhydrin/AKH – pro výrobu umělých hmot a plexiskla a diphenylguanidin/DPG – jako urychlovač vulkanizace v gumárenském průmyslu. Čtvrtým nosným produktem Draslovky je výrobek nekyanové chemie chlorcholinchlorid/RTC, který se vyrábí sezónně a používá se jako morforegulátor růstu v zemědělství. Tyto 4 výrobky tvoří téměř 95% celkové výroby firmy. Zbývající produkci tvoří výrobky pro maskování kovu, úpravu vody, pro výrobu nátěrových hmot, plastických omítkovin a další… Kolem 90% produkce Draslovky míří na světové trhy, a to hlavně v položce kyanidu sodného, ostatní produkty směřují převážně na evropský trh. V produktu diphenylguanidin/DPG Draslovka uspokojuje cca 15 – 17% světové spotřeby.

Volné místo:

Specialista investic

místo působnosti: Kolín
Pracovní náplň

Příprava investic v oborech strojní, vypracování zadávacích podkladů, spolupráce s provozovateli při přípravě i při realizaci investic, spolupráce s projekčními organizacemi, oponentury projektů, jednání s dodavateli (poptávková řízení), předávaní pracovišť, technický dozor realizace investic, organizace realizace investic, spolupráce při řešení problémů při realizaci investic, přejímky dokončených investičních akcí, zkoušky, spolupráce při zkušebním provozu, vyhodnocování realizovaných investičních akcí.

Požadujeme
  • VŠ, ÚSO obor strojní, oblast technologie
  • praxe min. 3 roky v technicko-organizační činnosti – obor strojní, případně technologická chemie
  • uživatelská znalost MS Office
  • AJ (komunikativní znalost) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme
  • perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • závodní stravování přímo v oobjektu firmy
  • další sociální výhody dle kolektivní smlouvy

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání