Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Vedoucí provozu železniční dopravy

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Vedoucí provozu železniční dopravy

místo působnosti: Lovosice
Pracovní náplň
  • - zodpovědnost za provoz a údržbu lokomotivního a vozového hospodářství

    - řízení projektů a investic, tvorba vnitropodnikové legislativy a postupů údržby

    - plánování údržby

    - vedení, rozvoj a motivace týmu

    - zpracování podkladů pro mzdy, vedení docházky a plánování směn

    - administrativní činnosti spojené s chodem oddělení

Požadujeme
  • - VŠ nebo SPŠ dopravní

    - praxe v oblasti železniční dopravy na obdobné pozici výhodou

    - MS Office uživatelská znalost

    - orientace v drážní legislativě

    - průkaz způsobilosti nebo licence strojvedoucího výhodou

    - NJ na komunikativní úrovni výhodou

    - vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup

    - ŘP sk.B

Nabízíme
  • - odpovídající finanční ohodnocení

    - možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

    - zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci …)

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 724

odpověd na nabídku