Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Specialista železniční dopravy - trainee

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Obrat za minulý rok: 4 900 000 000 Kč
Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

Specialista železniční dopravy - trainee

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., člen skupiny Agrofert Holding, a.s. je největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR.

V současné době hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň
  • - řízení, kontrola a zodpovědnost za činnost podřízených přepravních pracovníků

    - zajišťování přepravní problematiky oblasti železniční dopravy společnosti

    - zpracování podkladů pro komerční činnost

    - zpracování podkladů pro informační systém vlečky

    - zodpovědnost za kontrolu a správnost účetních dokladů

    - vypracování smluv se spoluuživateli vlečky a jednání s nimi ve věcech přepravních

    - odpovědnost za chod přepravních služeb

    - odpovědnost za včasné a řádné odbavování železničních vozů

    - spolupodílení se na správě vleček ve skupině Agrofert

Požadujeme
  • • VŠ/SŠ dopravní se zaměřením na železniční dopravu

    • znalost NJ na komunikativní úrovni výhodou

    • znalost MS Office

    • ochota učit se novým věcem

    • komunikační a interpersonální dovednosti

Nabízíme
  • • individuální zaškolovací program

    • odpovídající finanční ohodnocení

    • dalšího profesní rozvoj

    • zajímavý balíček benefitů

    • možnost dalšího kariérního růstu

pracovní vztah: pracovní smlouva
úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
číslo nabídky: 575