Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Specialista údržby kolejových vozidel

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

Specialista údržby kolejových vozidel

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR hledá vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň
  • • správa a údržba vagónů, lokomotiv, kolejiště, budov a registrů vozidel

    • zajišťování a plánování údržby související s provozováním vlečky

    • komunikace s dodavateli, drážním úřadem

    • zlepšování interní legislativy, opravárenských postupů v rámci certifikovaného systému údržby železničních vozů

    • zajištění chodu vlastní dílny údržby drážních vozidel

    • vedení malého kolektivu lidí

Požadujeme
  • • SŠ/VŠ strojní

    • zkušenosti s údržbou železničních vagónů a lokomotiv

    • orientace v drážní legislativě

    • znalost práce na PC (MS Office, SAP, ..)

    • znalost NJ na komunikativní úrovni výhodou

    • řidičský průkaz sk. B

    • samostatnost

Nabízíme
  • • zajímavou a různorodou práci

    • dalšího profesní rozvoj

    • odpovídající finanční ohodnocení

    • zajímavý balíček benefitů

    • možnost dalšího kariérního růstu

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
číslo nabídky: 530