Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Specialista technického servisu

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Specialista technického servisu

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodné kandidáty na pozici: Specialista technického servisu

Pracovní náplň
  •  technická podpora v oblasti skladování, manipulace a aplikace hnojiv, zpracování podpůrných materiálů  spolupráce na předávání informací o výrobku, jeho technických parametrech  účast na řešení technických problémů/stížností při skladování, manipulaci nebo aplikaci hnojiv a zajištění zpětné vazby  analýza získaných informací/dat týkajících se fyzikálně-mechanických vlastností hnojiv  zpracování zpráv a analýz z poznatků o skladování, manipulace a aplikace hnojiv  další činnosti související se zlepšováním kvalitativních parametrů hotových výrobků

Požadujeme
  •  VŠ vzdělání chemického (výhodou) případně zemědělského zaměření  praxe v oboru kvality hnojiv výhodou  technické myšlení  flexibilita  schopnost práce v týmu  výborné komunikační schopnosti  pokročilá znalost NJ nebo AJ (B2 / C1)  znalost Microsoft Office  samostatnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení  ochota cestovat  vhodné i pro absolventy s částečnou praxí

Nabízíme
  •  zajímavou a odpovědnou práci  zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí  motivující finanční ohodnocení  práci na hlavní pracovní poměr  možnost dalšího profesního a osobního rozvoje  zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání)  závodní stravování

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 1807

odpověd na nabídku