Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / PROJEKTOVÝ MANAŽER

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR hledá vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň
  • - odpovědnost za výstavbu nového energetického zdroje v průběhu celého investičního procesu ( příprava realizace, uvedení do provozu , aktivace)

    - řízení interního výstavbového týmu sestavení a doplnění týmu pro jednotlivé části výstavby

    - komunikace s dodavateli a interními zákazníky, DOSS

    - odpovědnost za dodržení termínů a rozpočtů projektu

    - příprava investičních procedur

    - stanovování strategie řízení investice ve všech fázích

Požadujeme
  • • zkušenost s projektovým řízením

    • zkušenost s výstavbou větších investičních celků

    • znalost problematiky investiční výstavby

    • znalost stavebního záíkona

    • znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou

    • komunikační a interpersonální dovednosti

    • samostatnost

Nabízíme
  • • odpovídající finanční ohodnocení

    • zajímavý balíček benefitů

    • možnost dalšího kariérního růstu

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 415