Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Projektový manažer / Projektová manažerka

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Projektový manažer / Projektová manažerka

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: Projektový manažer / Projektová manažerka

Pracovní náplň
  • Náplň práce:  Řízení realizace projektů investiční výstavby v chemickém průmyslu  Definování rozsahu projektů, příprava a sledování harmonogramů a rozpočtů  Řízení rizik v průběhu výstavby  Kontrola kvality dodávek a prací, kontrola BOZP  Tvorba řídící dokumentace a reportů  Komunikace s dodavateli a orgány státní správy  Příprava podkladů pro poptávky a spolupráce na hodnocení nabídek  Řízení lidských a materiálních zdrojů k dosažení cíle projektů

Požadujeme
  • Požadujeme:  Minimálně SŠ vzdělání technického směru  Schopnost rozhodovat a nést odpovědnost za realizaci projektů  Schopnost řídit projektový tým  Asertivní jednání  Odolnost proti stresu  Znalost stavebního zákona a stavebního řízení  Znalost MS Office a MS Project  Orientace v technických výkresech staveb  Praxe v procesu investiční výstavby výhodou  Řidičský průkaz sk. B  Znalost AJ výhodou

Nabízíme
  • Nabízíme:  Odpovídající finanční ohodnocení  Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje  Zázemí stabilní české společnosti a skupiny Agrofert  Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti  Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci …)

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
číslo nabídky: 1923

odpověd na nabídku