Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / PERSONALISTA / PERSONALISTKA

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

PERSONALISTA / PERSONALISTKA

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodné kandidáty na pozici: PERSONALISTA / PERSONALISTKA

Pracovní náplň
  • Zpracování požadavků na nábor nových zaměstnanců
  • Příprava výběrového řízení, hodnocení uchazečů, vedení přijímacích pohovorů
  • Vedení databáze uchazečů o zaměstnání ve společnosti
  • Administrace databáze popisů pracovních míst, aktualizace a provázanost na další personální systémy
  • Administrace nástupu a výstupu zaměstnanců
  • Spolupráce se školami, zajišťování praxí, stáží a brigád
  • Administrace stipendijního programu a absolventského programu
  • Správa příslušných personálních databází a systémů
  • Organizace exkurzí pro ZŠ, SŠ a SOU a VŠ
  • Organizace firemních akcí

Požadujeme
  • SŠ / VŠ vzdělání 
  • zkušenosti v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů 
  • znalost Microsoft Office (zejména Excel a Power Point) 
  • znalost HR SAP výhodou 
  • organizační schopnosti 
  • flexibilita 
  • odolnost vůči stresu 
  • schopnost práce v týmu 
  • komunikativní schopnosti 
  • samostatnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme
  • zajímavou a odpovědnou práci 
  • zázemí stabilní české společnosti a skupiny Agrofert 
  • motivující finanční ohodnocení 
  • práci na hlavní pracovní poměr 
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje 
  • zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání) 
  • závodní stravování

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 1792

odpověd na nabídku