Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / DAŇOVÝ SPECIALISTA

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

DAŇOVÝ SPECIALISTA

místo působnosti: Lovosice

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR, člen skupiny Agrofert hledá vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň
  • - správa daňové agendy (výpočet daňové povinnosti, vyhotovení daňových přiznání, kontrola postupů pro daňové povinnosti, vedení dokumentace, komunikace se správcem daně, koordinace daňové agendy…)

    - správa agendy sociálního fondu

    - zastupování pozice finančního specialisty

Požadujeme
  • - vzdělání ekonomického směru

    - perfektní znalost daňových zákonů (DzP, DPH, spotřební daň, majetkové daně, ekologické daně…) a účetnictví

    - pokročilá znalost MS Excel, znalost SAP výhodou

    - zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky

    - samostatnost, zodpovědný přístup, analytické myšlení, komunikační dovednosti

    - znalost Nj, resp. Aj výhodou

Nabízíme
  • - pracovní místo s vysokou odpovědností

    - potenciál růstu v rámci firmy i celé skupiny Agrofert

    - odpovídající finanční ohodnocení

    - podíl na zisku firmy

    - zajímavý balíček benefitů (týden dovolené navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, flexibilní pracovní doba, systém volitelných benefitů,..)

požadované vzdělání: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
číslo nabídky: 616