Home / STUDIUM A KARIÉRA / Lovochemie, a.s. / Asistentka generálního ředitele společnosti

Kontakt

Terezínská 57
410 17 Lovosice

Tel: 416 561 111

infoSPAMFILTER@lovochemie.cz
www.lovochemie.cz

Personální oddělení:
tel: 416 562 463

personalSPAMFILTER@lovochemie.cz

Lovochemie, a.s.

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě.Podnik klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Celý proces výroby a prodeje, je certifikován podle normy ČSN ISO 9001:2009. Další prioritou je šetrný vztah k životnímu prostředí, který je ohodnocen certifikátem RESPONSIBLE CARE a ISO 14001.

Počet zaměstnanců: 645
Dny otevřených dveří: ANO otaznik
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Dříve obsazené volné místo:

Asistentka generálního ředitele společnosti

místo působnosti: Lovosice
Pracovní náplň
  • Komplexní podpora činnosti generálního ředitele společnosti.
  • Zodpovědnost za zajištění chodu sekretariátu vrcholového vedení společnosti.
  • Vedení administrativní agendy sekretariátu, telefonická komunikace na firemní i externí úrovni, komunikace a spolupráce s ostatními útvary a vedoucími zaměstnanci společnosti.
  • Organizace schůzek, porad, obchodních jednání a zahraničních cest.
  • Příprava podkladů pro jednání generálního ředitele.
  • Řešení operativních úkolů a požadavků.

Požadujeme
  • VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou.
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office).
  • Příjemné a kultivované vystupování.
  • Flexibilita, spolehlivost, samostatnost, loajalita, odolnost vůči stresu.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Preferujeme lokalitu Lovosice / Litoměřice
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme
  • Zajímavou a odpovědnou práci.
  • Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje.
  • Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání).
  • Závodní stravování.

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
číslo nabídky: 1463