Home / STUDIUM A KARIÉRA / Fatra, a.s. / SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Kontakt

tř. T. Bati 1541
76361  Napajedla

Tel: + 420 577 501 111
Fax: + 420 577 502 555

infoSPAMFILTER@fatra.cz
www.fatra.cz

Personální oddělení

Mgr. Eva Pfeffrová, tel.: 724405616

Blanka Hrabinová, tel.: 724405513

epfeffrovaSPAMFILTER@fatra.cz

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. je součástí skupiny AGROFERT HOLDING, která sdružuje silné subjekty s vazbou na zemědělství, potravinářství a chemii. AGROFERT, a.s. je dnes největší obratovou skupinou v českém zemědělství a druhou největší v české chemii.

Fatra, a.s. patří mezi významné světové zpracovatele plastů (PVC, PO, PP a PET). Fatra je nedílnou součástí plastikářského průmyslu. V roce 2011 za výrobky a služby Fatra utržila téměř 2,7 mld. Kč a více jak polovina produkce směřovala na zahraniční trhy.
Fatra provozuje moderní technologie na zpracování plastů ve výrobních centrech v Napajedlech a Chropyni, kde zaměstnává okolo 1000 zaměstnanců.
Fatra má certifikován systém řízení kvality a systém environmentálního managementu (ochrany životního prostředí) podle norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Obrat za minulý rok: 2 650 000 000
Počet zaměstnanců: 1050
Možnost stipendia: ANO
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO otaznik
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO otaznik
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO otaznik
Volné místo:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

místo působnosti: Chropyně
Pracovní náplň
  • -seřizování vstřikolisů, obsluha manipulátorů a ostatních periferií -vedení technické dokumentace -zodpovědnost za kvalitu

Požadujeme
  • -učební obor technického směru -zkušenosti se seřizováním vstřikolisů podmínkou (Selex, Battenfeld,Arburg Demag) -praxe v oboru min. 2 roky -zodpovědný přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Nabízíme
  • -zázemí stabilní výrobní společnosti -výhody sociálního programu společnosti -místo výkonu práce - Chropyně -nástup – dle dohody Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám strukturovaný životopis (email martina.kuncarova@fatra.cz) spolu s následujícím prohlášením: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro společnost Fatra, a.s. dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v personální databázi dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání na dobu 1 roku.

požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání s výučním listem
číslo nabídky: 606

odpověd na nabídku