Home / STUDIUM A KARIÉRA / Fatra, a.s. / NÁSTROJAŘ

Kontakt

tř. T. Bati 1541
76361  Napajedla

Tel: + 420 577 501 111
Fax: + 420 577 502 555

infoSPAMFILTER@fatra.cz
www.fatra.cz

Personální oddělení

Mgr. Eva Pfeffrová, tel.: 724405616

Blanka Hrabinová, tel.: 724405513

epfeffrovaSPAMFILTER@fatra.cz

Fatra, a.s.

Fatra, a.s. je součástí skupiny AGROFERT HOLDING, která sdružuje silné subjekty s vazbou na zemědělství, potravinářství a chemii. AGROFERT, a.s. je dnes největší obratovou skupinou v českém zemědělství a druhou největší v české chemii.

Fatra, a.s. patří mezi významné světové zpracovatele plastů (PVC, PO, PP a PET). Fatra je nedílnou součástí plastikářského průmyslu. V roce 2011 za výrobky a služby Fatra utržila téměř 2,7 mld. Kč a více jak polovina produkce směřovala na zahraniční trhy.
Fatra provozuje moderní technologie na zpracování plastů ve výrobních centrech v Napajedlech a Chropyni, kde zaměstnává okolo 1000 zaměstnanců.
Fatra má certifikován systém řízení kvality a systém environmentálního managementu (ochrany životního prostředí) podle norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Obrat za minulý rok: 2 650 000 000
Počet zaměstnanců: 1050
Možnost stipendia: ANO
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO otaznik
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO otaznik
Nabízíme spolupráci na závěrečných pracech: ANO otaznik
Volné místo:

NÁSTROJAŘ

místo působnosti: Napajedla
Pracovní náplň
  • •konstrukce, výroba a opravy nástrojů vytlačovacích linek profilů •nastavování parametrů nástrojů dle požadavků výkresové dokumentace výrobků •spolupráce s technology a obsluhou výrobních linek •vedení výrobní a skladové evidence

Požadujeme
  • •SŠ/vyučen v oboru strojním, ideálně obor nástrojář •znalost práce na PC – AutoCad a 3D modelování, excel, word •schopnost číst technické výkresy •práce na obráběcích strojích (drátová řezačka, soustruh, frézka, CNC) •praxe v oboru min. 5 let •znalost problematiky výroby nástrojů a zpracování plastů výhodou •řidičský průkaz sk. „B“ •znalost AJ výhodou •zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, práce v týmu, technické myšlení

Nabízíme
  • •práce pro perspektivní společnost předního výrobce plastů v ČR •možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání •výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. příspěvek na stravování, týden dovolené navíc) •místo výkonu práce : Napajedla •práce v jednosměnném provozu

požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání s výučním listem
číslo nabídky: 586

odpověd na nabídku