Home / STUDIUM A KARIÉRA / DCH - Sincolor, a.s. / Technicko-obchodní manažer

Kontakt

Sokolovská 1036/124e
Karlovy Vary

Ostrovní 5
Plzeň

Tel.: 377 416 511

sincolorSPAMFILTER@sincolor.cz
www.sincolor.cz

Personální oddělení

bidmonovaSPAMFILTER@sincolor.cz

DCH - Sincolor, a.s.

Tradiční český výrobce epoxidových, polyuretanových a syntetických nátěrových hmot, barev, laků a stavební chemie.

Obrat za minulý rok: 30 000 000 Kč (divize barvy-laky)
Počet zaměstnanců: 16 (divize barvy-laky)
Volné místo:

Technicko-obchodní manažer

místo působnosti: Karlovy Vary

Technicko-obchodní manažer - chemik s výraznými obchodními ambicemi

Pracovní náplň

* zajišťování prodeje výrobků divize BARVY-LAKY, STAVEBNÍ CHEMIE (profi třída nátěrových a stavebních hmot)
* aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky
* nalézání nových řešení při využití moderních materiálů
* zpracování nabídek, příjem objednávek, sledování průběhu zakázek
* koordinace subdodavatelů u zakázek většího rozsahu
* vedení evidence o jednáních
* zpracování podkladů k fakturaci
* předávání informací a požadavků od zákazníků
* spolupráce na vývoji nových výrobků

Požadujeme

* VŠ vzdělání chemického směru
* iniciativní, obchodně talentovanou osobnost
* výborné komunikační a prezentační schopnosti
* vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, důslednost a zodpovědnost k plnění úkolů
* zájem o trvalé dosahování výborných výsledků
* strategické myšlení
* ŘP sk. B
* chemické nebo stavební vzdělání

Nabízíme

* zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu
* práce na HPP
* progresivní systém odměňování FIX + PROVIZE (% z uzavřených a zaplacených obchodních případů)
* služební vůz k dispozici
* firemní vzdělávání
* flexibilní pracovní doba, vlastní plánování času
* zázemí společnosti s tradicí výroby

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání